UUENENUD GUINOT HYDRADERMIE TOPELT IONISATSIOON NäOHOOLDUS

Guinot Hydradermie topelt ionisatsioon näohooldusHYDRADERMIE on eksklusiivne GUINOT’ hooldus. Sobib kõikidele nahatüüpidele ja parandab naha tervist erinevate probleemide korral. Veidi rohkem kui ühe tunniga näib teie nahk täiesti uus. Igakuise hooldusega muutub teie nahk puhtamaks, tervemaks ja säravalt kauniks.

"Topelt ionisatsioon" on meetod, mis on unikaalne ainult Guinot´le. Innovaatiline protseduur suurendab aktiivainete sügavamat nahka imendumist. Uus lähenemine võimaldab ka sellist aktiivainete imendumist nagu hüaluroonhape, nukeiinhape, vitamiinid E, F ja C, salitsüülhape, puuviljahapped ja aminohapped.

Kui HYDRADERMIE hooldus on lõppenud, vaadake end peeglist. Teie nägu näib oluliselt puhanum, kirkam ja te tunnete ennast hästi. HYDRADERMIE programmi järel, mida soovitab teile iluterapeut, märkate hoolduse efekte oma nahal. HYDRADERMIE hooldust on soovitav teha kas kolmest hooldusest koosneva kuurina või igakuise säilitushooldusena, mis muudab selle hoolduse kõige tõhusamaks nägu sügavpuhastavaks hoolduseks. Igakuise hooldusega on teie nahk puhtam, siledam ja noorem – saladus, mille koos GUINOT’ ja iluterapeudiga on enda jaoks avastanud paljud peened ja intelligentsed naised kogu maailmas.

 

See ravikuur:
puhastab ja sügavpuhastab nahka;
taastab naha optimaalse niiskustaseme;
vähendab kortsude teket;
taastab näo noorusliku sära;
lõdvestab, rahustab näojooni;
vähendab laigulisust ja näo tundlikkust;
rikastab nahka hapnikuga.

 

Hoolduskäik:
näo puhastamine ja toniseerimine;
koorimine;
ioniseerimine - nõrk elektriravi ja rulliku õrnad masseerivad liigutused aitavad vastavalt nahatüübile valitud geeli taimsetel toimeainetel sügavamale nahka tungida, puhastades seda sügavalt ja tuues välja sisemise ilu.
hapnikuga rikastamine - järgnevalt kasutatakse rakkude hapnikuga küllastamiseks ja neile energia andmiseks kõrgsageduslikku voolutegevust, mis ühtlasi loob ka antibakteriaalse toime.
pinguldav massaaž - just teile sobiv mask ja rahustav massaaž muudavad teie jume tasakaalukaks, tervislikuks ja säravaks.
mask vastavalt nahatüübile;
kreem vastavalt nahatüübile.

 

UUENENUD GUINOT HYDRADERMIE "TOPELT IONISATSIOON" NOORTELE (alla 18. a.)

Spetsiaalselt noortele mõeldud Hydradermie näohooldus, kus kasutatakse sügavpuhastavat seerum-geeli. Tavapärasest Hydradermie "Topelt ionisatsioonist" erineb see hooldus selle poolest, et protseduuri teostatakse ilma massaažita ning vajadusel kombineeritakse mehaanilise puhastusega.