UUENENUD GUINOT HYDRA LIFT NäOHOOLDUS

Uuenenud Guinot Hydra Lift näohooldusVanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned raskemaks ja halvemini määratletavaks ja näole ilmuvad vananemise tundemärgid. Näolihased on tihedalt ühendatud nahaga ja sellepärast, tõstes näolihaseid, pinguldub ka näonahk.

HYDRA LIFT on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Selliseid kiireid ja valutuid tulemusi saab saavutada tänu lihaste stimulatsioonile maheda vooluga, millele eelneb lümfaatiline drenaaž, mis viib välja toksiinid, vähendab turseid ja muudab jume säravaks.

Pinguldav hooldus annab nähtavaid tulemusi juba esimesest hoolduskorrast. HYDRA LIFT annab nahale toonust ja pinguldab nägu sügavate kihtideni, mõjudes lihastele. Näonaha sügavustes taastub lihaste toonus ja pingsus, taastatakse rakuline aktiivsus ja näojooned pingulduvad silmapaistvate tulemustega. HYDRA LIFT toimib kui kerge kulturismitreening. See tõstab lihastele mõjudes näojooni, noorendades nägu. Hoolduse lõpus näib teie nägu siledam ja rohkem trimmis. Vaadake ennast peeglist ja näete erinevust. Soovitatud kolmest hooldusseansist koosneva kuurina muudab HYDRA LIFT teie näo nähtavalt nooremaks... ja seda ilma süstideta!

UUENDUSED: varasemate mono- ja duopallide asemel on nüüd 2 monopalli, mis võimaldavad positsioneerida lihast täpsemalt ning seega on tulemus senisest efektiivsem - näojooned on rohkem pinguldunud. Lisaks on uuenenud kasutatavate seerum-geelide koostised - neid on täiustatud hüaluroonhappe ja vitamiinidega, mis annavad tulemuseks kaunima, säravama ning elujõulisema naha.

 

Hoolduskäik:
näo puhastamine ja toniseerimine;
koorimine;
aparaadiga lümfidrenaaž, mis vähendab turseid. Liikudes rulliku ümarate otstega üle näo, kaob pinge ja taastatakse õige verevool, millega eemaldatakse nahast liigsed vedelikud ja jääkained.
aparaadiga lihaste stimulatsioon - selles etapis tehakse lihastele õrnalt harjutusi, et nad taastaksid oma mahu ja toonuse ja et näojooned lõdvestuksid;
vormiv massaaž - iluterapeut lõpetab hoolduse massaažiga, mis toidab, elustab, trimmib ja pinguldab nahka;
mask vastavalt nahatüübile;
kreem vastavalt nahatüübile.

 

GUINOT HYDRA LIFT EXPRESS NÄOHOOLDUS
See on Hydra Lift näohoolduse lühendatud variant kiire efekti saavutamiseks.

Hoolduskäik:
näo puhastamine ja toniseerimine;
aparaadiga lümfidrenaaž, mis vähendab turseid. Liikudes rulliku ümarate otstega üle näo, kaob pinge ja taastatakse õige verevool, millega eemaldatakse nahast liigsed vedelikud ja jääkained.
aparaadiga lihaste stimulatsioon - selles etapis tehakse lihastele õrnalt harjutusi, et nad taastaksid oma mahu ja toonuse ja et näojooned lõdvestuksid.
aktiivseerum vastavalt nahatüübile;
kreem vastavalt nahatüübile.