SALENDAV KEHAHOOLDUS INFRAPUNAGA

Intensiivne infrapuna kehahooldus on üks tõhusaimaid salendava toimega kehaprotseduure, mille tulemused on näha juba pärast esimesest hoolitsust.

Milles koosneb infrapuna hooldus?

  • Esmalt kantakse kehale mask. Pruunvetikal põhinev mask soodustab higistamist ja mürkainete väljutamist kehast. Vetikates sisalduv rohke jood aitab rasvu põletada ning suur vitamiinisisaldus muudab kollageeni tihkemaks, pinguldades nahka. Maskile lisatavad eeterlikud õlid on rasvarakke lõhustava ja tselluliidivastase toimega.
  • Seejärel mähitakse teid kilesse ja seejärel infrapuna-termotekki. Infrapuna kiirgus tungibkudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise. Higistamine infrapuna toimel toob organismist välja mürgised ainevahetusproduktid (rasvad, kolesterool).
  • Hoolduse lõpetab massaaž kreemiga, kuhu on lisatud nahka trimmivad ja organismi puhastavad eeterlikud õlid. Kreemis sisalduv guaraana stimuleerib üleliigsete varude väljutamist (vesi, toksiinid, rasvad) ning aasia vesinaba parandab apelsininaha tekstuuri.

Millised on tulemused?

  • Keha higistab infrapuna tulemusel intensiivselt, mistõttu väljub organismist lühikese aja jooksul rohkesti vedelikku ja jääke. On kliente, kellel on juba kahe protseduuri järgselt kadunud puusalt 3 cm, reielt 1 cm, keskkohast 3-4 cm ja kaalust 1-2 kg. Parim saavutus kümnest hooldusest koosneva kuuri puhul oli -7 kg (klient jälgis samal ajal ka toitumist ja treeningkava).
  • Hästi on hooldused toiminud äsja emaks saanud naiste puhul (imetamine peaks olema kuurile tulles juba lõppenud). Infrapunahooldus aitab kergemini sünnituseelsesse kaalu jõuda.
  • Häid tulemusi oleme näinud ka näiteks üleminekueas daamide puhul, sest kehas toimub siis rohkesti hormonaalseid muutusi ja kaal kipub paljudel tõusma. See on hea moodus oma harjumuspärast kaalu hoida ka siis, kui ei ole enam „esimeses nooruses“.
  • Selle hooldusega on suurepärase tulemuse saavutanud ka pruudid, kes soovivad oma elu tähtsaimal päeval unistuste vormis olla. Keskmine pruut võtab kuuriga maha 1-3 kg. Lisaks kaalukaotusele on tulemuseks hoolitsetud, kooritud, niisutatud ja trimmitud nahk.

Kellele kõige paremini sobib?

Kõige paremini sobib neile, kes soovivad ühe rõivanumbri võrra oma mõõte vähendada. Tähtis on ka see, et hoolduse eelduseks on korras tervis (ei sobi kilpnäärmehaiguste, raseduse, pahaloomuliste kasvajate, epilepsia, südamehaiguste jmt puhul või kui on vastunäidustusi infrapunakiirgusele).

Kuidas parimat tulemust saavutada ning mis on hoolduse maksumus?

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks kehahoolduses käia 2 x nädalas ning teha läbi kuur, mis koosneb 5-10 protseduurist.

  • 1 hooldus (75 min) - 52 eur
  • 5x kuur ehk saa kahe nädalaga saledaks! - 242 eur

 

 

Broneeri aeg juba täna!
Helista Monikale telefoninumbril 5661 8449 ning lepi kokku salendava kehahoolduse aeg.


 

Tule lõõgastu, naudi ja saa saledaks!