GUINOT LIFTOSOME NäOHOOLDUS

Guinot Liftosome näohooldusLIFTOSOME pinguldav säraandev hooldus töötati välja spetsiaalselt küpse naha probleemide hoolduseks. Hooldus vähendab vananemisilminguid (sileduse kadu, kortsud ja kurrukesed, hall ja tuhm jume). Kaovad väsimuse ja stressi jäljed, mis on põhjustatud pikaajalisest haigusest, aastaaegade vahetumisest, ületöötamisest jne. Sobib ideaalselt tähtpäevadel (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne), mil soovitakse kohest tulemust.

 

Hoolduses kasutatav Thermolift mask annab näojoontele kuju ja levitab elastsust taastavaid biopeptiide. Toimeained koos soojendava toimega täidavad naha uue energiaga, taastavad selle elastsuse ja toodavad uusi rakke. Hoolduse lõpus peeglisse vaadates märkate, et nahk on nähtavalt siledam ja väsimuse märgid on taandunud. Te olete tagasi saanud noorusliku väljanägemise ja enesekindluse. LIFTOSOME hooldust soovitatakse kolmeseansilise kuurina või koos HYDRADERMIE ja BEAUTÉ NEUVE hooldustega.

 

Hoolduskäik:

näo puhastamine ja toniseerimine;

koorimine;

pinguldav seerum näole ja kaelale - ühtlase kihina näole kantuna toimib prokollageeni kontsentraat uute elastsete kiudude prekursorina ning tugevdab olemasolevaid elastseid kiude. Prokollageeni ja Alaria Esculenta ekstrakti koosmõju aitab fibroblastidel toota ning kaitsta elastseid kiude. Alaria Esculenta ekstrakt kaitseb toodetud kiude, kaitstes neid kahjulike ensüümide eest (kollagenaas, elastaas), mis ründavad elastseid kiude.

pinguldav kreem näole ja kaelale;

soojusravi soojendava Thermolift maski abil - pinguldav ja säraandev termaalne (kuni 37 kraadi) kipsmask C-vitamiiniga annab endast välja nõrka soojust, mis võimaldab toimeainetel hajuda ja nahka imenduda. Mõne minuti pärast mask kõvastub ja kinnitub tihedalt näole, et pinguldada näojooni. Tänu SOOJUSRAVILE toimub elastsete kiudude regenereerimine. Soojusefekt tõstab rakkude aktiivsust ja prokollageeni kontsentraadi tõhusust. Kui mask on näole kantud, on sellel kohene pinguldav ja lõõgastav toime näokontuuridele.

pinguldava massaažikreemiga massaaž - hooldus lõpeb massaažiga kontsentreeritud seerumiga, mis elustab naha elastseid kudesid. Nägu näib noorem ning särab värskelt. Vananemisvastases seerumis Sérum Anti-Age sisalduvad biopeptiidid vähendavad silmnähtavalt kortse, tugevdavad naha maatriksit. Karité õlis sisalduv A-vitamiin stimuleerib rakkude regenereerimist. Õrn massaaž elustab vereringet ning parandavad rakkude hapnikuga varustamist.

kreem vastavalt nahatüübile.

Maski ajal teostatakse käte massaaž.