GUINOT HYDRADERMIE SOLEIL PäEVITUMIST SOODUSTAV NäOHOOLDUS

Guinot Hydradermie Soleil päevitumist soodustav näohooldusSoovid kaunist, kuldset päevitust turvaliselt? Sa ei taha, et Su nahk põleks ära kohe esimestel puhkusepäevadel?

Guinot Hydradermie Soleil on sügavniisutav ja päevitumist soodustav näohooldus, mida soovitame enne ja pärast päevitusperioodi. Päevitamisega alustades tuleb meeles pidada, et nahk on kõige vastuvõtlikum päikese kahjulikule mõjule kolmel esimesel päeval. Niisiis on oluline parandada naha kaitsemehhanisme, säilitamaks selle tervet ning nooruslikku välimust. Tugevdada tuleb naha loomulikku kaitsevõimet kahjustava UV kiirguse vastu. Naha ettevalmistamine enne päevitamist võimaldab saavutada kauni ning ühtlase jume kiiremini ning aitab vältida tõsisemaid nahakahjustusi.

HOOLDUSE TOIME ENNE PÄEVITAMIST:

  1. Kiirendab kuldse päevituse teket. Stimuleerib melaniini tootmist esimestel päevadel päikese käes viibides. Tugevdab naha kaitsevõimet.
  2. Ennetab päikese poolt põhjustatud naha vananemist. Võitleb vabade radikaalide vastu, mille tootmine suureneb UV kiirguse käes.
  3. Niisutab nahka.

Peale päevitamist on nahk paksenenud ja kuivem ning seetõttu võivad tekkida kortsud ja joonekesed. Selleks, et võidelda päikesest tuleneva naha vananemise vastu, on oluline kiirendada rakkude uuenemise protsessi. Peale päevitamist on oluline nahka parandada.

HOOLDUSE TOIME PEALE PÄEVITAMIST:

  1. Võitleb kortsude tekkimise vastu. Kiirendab naha ja rakkude uuenemise protsessi.
  2. Niisutab nahka.
  3. Süvendab ja pikendab päevitust. Soodustab ka edaspidi melaniini teket.
  4. Taastab päikese poolt tekitatud kahju naharakkudele ning säilitab nähtavalt naha noorusliku välimuse.