ERICSON LABORATOIRE MESO-VIT SüSTIDETA MESOTERAAPIA

Ericson Laboratoire Meso-Vit süstideta mesoteraapia

Mesoteraapia on imepisikeste kasulike osakeste (vitamiinide) viimine naha keskmistesse kihtidesse süstetorgete abil.

Ericson Laboratoire Meso-Vit näohooldus kasutab mesoteraapia põhimõtteid - preparaadid tungivad nõelrulliku ja vibroaparaadi abil sügavamale nahakihtidesse. Erinevalt mesoteraapiast ei ole see hooldus aga nahale valus ega traumeeriv. See on originaalne meetod toimeainete juhtimiseks sügavale nahka: nahka säästvad mikrotorked + vitamiinikokteilide üliväikesed molekulid.

Noorendav tulemus on nähtav juba pärast esimest hooldust.

 

Toime:

  • Madala molekulaarmassiga nanoosakeste imenduvad täielikult nahka.
  • Nanoosakeste kasutamine ilutööstuses on andnud imetlusväärseid tulemusi ärrituse leevendamisel, naha pehmendamisel ning kahjustatud kudede ravis.
  • Vitamiinipommi efekt - saavutatav tänu 3 vitamiini (A, C, E) kombinatsiooni kasutamisele, mis on hästi tuntud oma võime poolest korrigeerida nahas toimuvaid protsesse, taastades, kaitstes ning ühtlustades nahka. Vitamiinikokteili efektiivsust tõstetakse süstetorgete imiteerimise teel vastavate originaalseadmete abil, mis aitab ravisegul tungida dermise keskmistesse kihtidesse.

 

Hoolduse käigus kasutatavates ainetes sisalduvate koostisosade imendumine paraneb tänu iluraviseadme MICRO-PICK kasutamisele, mis on varustatud mikronõeltega (pikkusega 0,35 mm), mis on valmistatud parima kvaliteediga roostevabast terasest.

Mikronõelad uuristavad epidermisesse mikrokanalid, mis suurendavad naha läbitavust ning aitavad kaasa preparaadi imendumisele naha sügavamatesse kihtidesse.

USA-s ja Lõuna-Koreas läbi viidud uuringud on näidanud, et seerumilaadsete preparaatide imendumine ning omastamine on antud tüüpi nõelte kasutamise puhul ligi 1000 korda intensiivsem kui harilikult.