COLDPLASMA

Plasma aparaadid on olnud meditsiinis kasutusel üle 6 aasta, aga ColdPLASMA on esimene plasmaaparaat Euroopas, mida võivad kasutada ka kosmeetikud ilusalongides. Koostöös Saksa dermatoloogi Dr Hans Bergeri ning veel kolme meditsiini ja füüsika doktoriga, on CNC välja töötanud turvalise meetodi naha probleemide hoolduseks. ColdPLASMA CNC on turvaline, kiire ja efektiivne nahaprobleemide hoolduse meetod, mis hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest.

Plasmas genereeritakse kõrgsageduslik energia, mida saab nahale suunata ilma sellega kokku puutumata. Kuna plasmas olev energia on kõrgema sagedusega kui laseris, siis ei põhjusta see mingeid vigastusi nahal, veres ega naha teistes kihtides.

Kliendi naha ja plasma sondi vahele tekitatatkse elektriväli, kus toimub aatomite ja molekulide ionisatsioon. See on füüsikaline protsess, mida peetakse viimaste aastate suurimaks innovatsiooniks meditsiinis. Seda eeskätt dermatoloogias ja haavaravi sektoris.

 

ColdPLASMA hooldust saab kasutada erinevate nahaprobleemide korral:

*Seborroilne nahk, tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne - Vähendab bakterite levikut ja on põletikuvastase toimega. Parandab oksügeneesi kudedes ja rakkudes. Parandab suurepoorilise naha seisukorda.

*Kuperoosa ja rosaatsea– Stimuleerib mikrotsirkulatsioon nahas, põletikuvastane, sulgeb laienenud veresooned, rikastab neid hapnikuga, aitab tugevdada nahaaluskude ja veresoonte seinu.

Rakkude ja kudede varustamine vitamiinide, mineraalide, toitainete ja hapnikuga paraneb. Kiireneb rakkude taastootmine.

*Herpes viirus, ekseemid, küüne- ja nahaseened, nahalõhed, soolatüükad, multiresistentsed bakterid (MRSE), kroonilised haavandid –Omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Hoolduse käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikrooragnisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist . Plasma energia on elustava toimega ja kiirendab naha paranemist. Rikastab hapnikuga ning stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas

*CNC ColdPLASMA on ka vananemisvastase toimega ja sobib ka tselluliidi hoolduseks, kuna rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi.

 

 

ColdPLASMA VASTUNÄIDUSTUSED:

- Südamestimulaator

- Rasedus

 

Tuginedes praegustele uuringutele, puuduvad ColdPLASMA aparaadil kõrvalnähud.