KONTAKT

Vaid paar sammu eemal romantilisest Kadrioru luigetiigist asub hubane ilusalong Benessere, kus ootavad teid kvalifitseeritud kosmeetikud ja massöörid. Sealne personal teeb kõik, et leiaksite kiires elutempos taas üles oma sisemise tasakaalu ning rahu. Benessere personal omab erialast haridust ning oma teadmisi täiendatakse pidevalt. Kollektiiv leiab, et ilusalongis käimine peab olema igati oodatud ja meeldiv elamus, mis ei tohi kunagi muutuda tuimaks kohustuseks. Peale lõõgastavate protseduuride jagavad salongi professionaalid ka lahkelt näpunäiteid, kuidas oma keha ja välimuse eest iga päev tõhusalt hoolt kanda, milliseid hooldusvahendeid kasutada ning kuidas mitte ära eksida selles kirevas ilumaailmas.

Asume aadressil Liivaoja 6, 10125, Tallinn

 

Oleme avatud vastavalt broneeringutele.

 

www.benessere.ee

info@benessere.ee

https://www.facebook.com/Benessere.ilusalong

Uudiskirjaga liitumiseks anna palun sellest meile teada e- maili teel info@benessere.ee

 

tel. 56 232 431

*juhul kui telefonile koheselt ei vastata, siis me palume Teil varuda kannatust ning me helistame esimesel võimalusel Teile tagasi. Samuti loodame Teie mõistvale suhtumisele, kuna me tegeleme klientidega ja järgmisel korral võite mõnuleda meie ilusalongis juba Teie!

 

Juhul kui Te tulete meie juurde autoga, siis tuletame Teile meelde, et salong asub "kesklinna" parkimistsooni läheduses, seoses sellega palume Teil jälgida parkimistsoone ning ärge unustage auto vajadusel parkima panna. 

 

TASUTA PARKIMINE:

Russalka mälestussamba parklas on parkimine tasuta. Salongini viib 600 m otsetee.

Liivaoja tänaval on parkimine tasuta.

Roheline aas tänava parklas (Kadrioru staadioni kõrval) on parkimiskellaga 2 tundi tasuta parkimist. Parkla asub salongist 650 m kaugusel.

 

TASULINE PARKIMINE:

Tuukri tänav on tupiktänav ning Pirita pooles otsas on kohe salongi kõrval tasuline parkimine. Parkla: Tuukri tn T9, Tallinn tsoon P60, 1 tund 1 € /h, 1 kalendripäev 4 €, iga alustatud 30 min 0.50 €

 

 

Võttes arvesse meie klientide turvalisust, rahulolu ning üldist õndsust ja privaatsust on meie salongi uks lukus, kuid kui Te valite fonokellal number 27, siis me tuleme suurima hea meelega Teile vastu! Fonokell asub välisukse kõrval. 

 

Teie Benessere ilusalong