GUINOT BEAUTE NEUVE NäOHOOLDUS

Guinot Beaute Neuve näohooldusVäsimus, stress või aja möödumine võivad sära vähendada. Epidermis “ummistub” dehüdreeritud rakkudega, rakkude uuenemine aeglustub ja jume on säratu ja väsinud. BEAUTÉ NEUVE on efekthooldus, millel on tugevalt kooriv ja rakke uuendav toime.

See hooldus sobib:
elutule, tuhmile nahale;
paksule, rasusele nahale;
pigmendilaikude puhul.

Puuviljaensüüme sisaldava topeltkooriva hoolduse kasutamisega on õrnalt võimalik eemaldada surnud naharakud, paljastades tervete uute rakkude kiht. Hoolduse lõpus kantakse näole pigmendilaikude vastane valgendav mask, mis taastab C vitamiini abil elastseid kiude ja võimendab naha sära ja ühtlustab jumet.

Üks BEAUTÉ NEUVE hooldus või veel parem, kolmest seansist koosnev kuur, eemaldavad need ülearused rakud ja aitavad nahal taas hingata. Rakkude uuenemine kiireneb ja te avastate värske, kaunima ja säravama jume.

Näidustused:

SÄRA esiletoomiseks: piisab ühest hooldusest.
PIGMENDILAIKUDE VASTANE hooldus : soovitame 3 hooldust.
NAHKA VALGENDAV hooldus: soovitame 3 hooldusest koosneva kuurina, seejärel 1 hooldus kuus tulemuse säilitamiseks.
Kuuridena hoolduste sooritamisel peab kahe hoolduse vaheline aeg olema nädal.
See TOPELTKOORIV HOOLDUS pakub sügavat toimet kasutades parabeenide vabu aktiivseid toimeaineid.

Hoolduskäik:
näo puhastamine ja toniseerimine;
aktiivne kooriv PEEL´IN puuviljahapetega geel lahutab surnud naharakud elavatest rakkudest ja valmistab naha ette koorimiseks.
PEEL’OUT vaht koorib nahka, eemaldades surnud rakukihi ja stimuleerides rakkude uuenemist. Toob esile uue sära ja taastab tervisliku pH-taseme.
Naha elustamiseks küllastatakse see pika ja luksusliku massaaži käigus spetsiaalse DERMANOVE seerumiga, mis toetab rakkude uuenemist sügavuti. Seerum sisaldab 56 rakke toitvat aktiivainet, mis toidavad, uuendavad ja kaitsevad epidermise kihte.
CLARIMASQUE rakke uuendav mask - see suurepärane mask, milles on fantastiline segu mustsõstra-, vaarika- ja põldmarjaekstraktidest, on kasulik kõigile nahatüüpidele. Võimendab naha sära ja vähendab pigmendilaike. C-vitamiin takistab melaniini tootmist rakkudes ja omab oluliselt valgendavat toimet nahale. Pigmendilaigud muutuvad heledamaks ja kaunis hele kuma on jumes taastunud. Mask taastab elastseid kiude: vitamiin C stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, samas elustades. Kortsud ja peened joonekesed vähenevad, elastsus ja pinguldatus on nahas taastunud.
kreem vastavalt nahatüübile.

Beauté Neuve hooldust ei soovitata teha hiliskevadel ja suvel, mil pärast põhjalikku koorimist puutub nahk kokku päikesega.